gdzie dobre skrzynki e-mail?

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

gdzie dobre skrzynki e-mail?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: galwani »

wybaczcie mi ten topic.... wiec ze nie ma to wiekszego zwiazku... ale pilnie potrzebuje dobrej skrzynki... i tak:

@gmail.com ....niby dobra ale cos sie popsulo i nie moge wiadomosci wysylac :/ sprwadzalem na 3 przegladarkach i dwoch kompach... i nic :/

@hotmail.com ....wielkosc skrzynki jest po prostu zalosna...

@bizhat.com ...mozna wyslac jednego maila/minute... paranoja :/

@netscape.com ....do kitu... mail idzie pol godziny :/

wszelkie tleny, interie, onety, wupe, gazety.pl i tego typu badziew odpada..

czy sa jeszcze jakies dobre darmowe skrzynki, na dobrych serwerach, o duzej pojemnosci? [200MB to absolutne minimum]....

pytam bo moze ktos juz sprawdzil i moze polecic cos konkretnego...

Pozdrawiam.
Galwani[/list]
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
Piotr D.
Posty: 133
Rejestracja: ndz lis 30 2003, 18:08
Lokalizacja: szczecin
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotr D. »

A dlaczego tlen jest badziewiem, że się tak zapytam?
pozdrawiam
Piotr
Awatar użytkownika
Tempest
Posty: 3195
Rejestracja: sob maja 10 2003, 0:15
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
x 97

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tempest »

@bizhat.com ...mozna wyslac jednego maila/minute... paranoja :/
Paranoją nazwałbym wysyłanie więcej niż jednego maila na minutę

Używam oneta i wszystko działa. skrzynka ma pojemność do 1 GB a załącznik może mieć 10MB
Pozdrawiam
Tempest

Szukajcie a znajdziecie...
Awatar użytkownika
kuba
Posty: 131
Rejestracja: pn kwie 07 2003, 12:55
Lokalizacja: Lancut

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kuba »

www.Go2.pl

Mam tam skrzynke od jakis co najmniej 4 lat i nie narzekam. Cala skrzynka (darmowa) ma 1Gb a jeden mail z zalacznikami moze miec 25Mb. Nie rozsylaja reklam, i dosyc dobrze to funkcjonuje. polecam.
....::::RASTAFARAJ::::....
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 460
Rejestracja: pt lis 28 2003, 22:20
Lokalizacja: Gdynia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pablo »

Od lat używam ......@wp.pl poprzez outlooka i jak do tej pory nie mam zastrzeżeń. :roll:
galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: galwani »

hartmann - bo jest pare takich fajnych portali do ktorych obslugi pisuje maile, a ich skrzynki identyfikuja wszystko z @tlen jako spam :)

tempest - jak czlowiek siedzi pol godziny na kompie i placi za ta przyjemnosc w euro to chcialby jak najszybciej wszystko zalatwic zeby jak najmniej euro ucieklo.... wyslanie dwoch maili na minute to banal... a nie znosze skrzynek z jakimis dziwnymi ograniczeniami...

pbalo - i wlasnie o to chodzi abym nei musial uzywac outlooka, a bez outlooka bede musial czekac az mi sie cala strona glowna zaladuje... nei lubie ;)
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
stillman
Posty: 365
Rejestracja: wt sty 20 2004, 19:36
Lokalizacja: WMG

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stillman »

Wykup komercyjną skrzynkę. Koszt roczny rzędu 30 PLN. Wielkość 1GB jednorazowa przesyłka do 100MB.
Piotr D.
Posty: 133
Rejestracja: ndz lis 30 2003, 18:08
Lokalizacja: szczecin
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotr D. »

Ja nie miałem jeszcze takiego problemu... A to, że nie masz sztywnego połączenia z netem i musisz płacić za każdą minutę surfowania w sieci "w euro" to jeszcze nie powód, żeby wupeki, onety i inne tleny nazywać badziewiami. Ja miałem skrzynki we wszystkich trzech i nie miałem powodów do narzekań. Natomiast Twoja wypowiedź wydaje mi się nieco obraźliwa... Dziwnie się czuję czytając, że korzystam z "badziewia".
pozdrawiam
Piotr
staszkov

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: staszkov »

Witam.
Poczatkowo mialem skrzynke na Onecie ale zrezygnowalem z niej gdyz ciagle mialem tam jakies error'y. Obecnie jestem zalogowany na WP i bardzo sobie chwale ta skrzynie. Polecam.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
wokram
Posty: 137
Rejestracja: czw paź 23 2003, 23:08
Lokalizacja: z huty, tej nowej

Re: gdzie dobre skrzynki e-mail?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wokram »

Galwani pisze: @gmail.com ....niby dobra ale cos sie popsulo i nie moge wiadomosci wysylac :/ sprwadzalem na 3 przegladarkach i dwoch kompach... i nic :/
[/list]
gmail jest dobry - najlepszy filtr antyspamowy jaki widziałem, co do "psucia się" to się zgodzę, też tak miewam z tym, że wina nie leży po stronie gmail - dziwne różne czary adminów (zazwyczaj związane z bezpieczeństwem i obcinaniem p2p) powodują iż z usług google działa czasem tylko wyszukiwarka, ja ze swoim problemem (nie mogłem w ogóle wejść na stronę gmail) poradziłem sobie w ten sposób, że przycisnąłem adminów i przenieśli mnie do podsieci o innej numeracji (z 192.168.4.xxx do 192.168.3.xxx, jak się okazało sami nie wiedzieli za bardzo co jest grane, a ja mając uruchomioną pocztę nie wnikałem w meritum problemu), co prawda jak widać dotyczyło to konfiguracji LAN, ale wydaje mi się, że również Twój problem będzie związany z konfigami providera
ODPOWIEDZ