Gdzie w okolicy Ostrołęki jest jakiś sklep modelarski ?

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
pawel14

Gdzie w okolicy Ostrołęki jest jakiś sklep modelarski ?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pawel14 »

No właśnie modelarstwem zajmuje sie od kilku lat, a modele cały czas kupuje w kiosku lub powtórki od sąsiada.Chodzi oczywiście o kartonówki.
Jednak zainteresowały mnie również plastyki, ale skąd je wziąć ??
Nie bede latał po slepach z zabawkami i sie pytał bo i tak nic ciekawego nie znajde. A potrzebuje przeciez fachowej poradyjako początkujący przydałyby sie farbki i inne drobiazki. Jest jeszcze inne rozwiązanie allegro, ale sie boje, żeby nie przyszła mi w paczce cegłówka zamiast upragnionego modelu :( Z góry dziekuje za pomoc
dr Manfred
Posty: 420
Rejestracja: pn cze 27 2005, 19:41
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dr Manfred »

Hmmm... Niewielę mogę Ci pomóc ale jestem pełen podziwu, że w Twojej okolicy w kioskach można kupić modele kartonowe :D W moim mieście, w żadnym kiosku modeli kartonowych nie kupisz, z wyjątkiem Małego Modelarza, którego nr z F-14 leży na półkach już chyba od pół roku... z zeszłoroczną datą :lol: :lol: :lol:
Jeśli zaś chodzi o sklep z zabawkami, to jest to jedyne miejsce w moim mieście, gdzie choć trochę na poważnie jest traktowany temat modelarstwa, tzn. farbki Revell, pędzelki, trochę Revellki i Italerki, wszystko oczywiście w najtańszej skali 1:72.
Najwidoczniej są nadal miejsca w Polsce, gdzie modelarstwo traktowane jest "po macoszemu".
Życzę powodzenia i pozdrawiam !
ODPOWIEDZ