Byłem w Warszawie po kartony (relacja z...zakupów))

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
gulus
Posty: 1245
Rejestracja: sob maja 24 2003, 22:22
Lokalizacja: Ełk, mazury

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gulus »

Myslalem, ze mowimy o sklepach modelarskich, narzutach, o modelach masci wszelakiej. Ja nie kupuje kartonowek (prawie nie kupuje).

gulus
Obrazek
dr Manfred
Posty: 420
Rejestracja: pn cze 27 2005, 19:41
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dr Manfred »

Najmocniej przepraszam w takim razie obsługę ze sklepu na Dzielnej 7 ! Kierowałem się opiniami z forum ale w samym sklepie nikt mi żadnej krzywdy nie zrobił!
Zwracam wszelki honor i szacunek!
Nie szukam konfliktu !
galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: galwani »

bo jak sie czlowiek czesto w sklepie pojawia
i czesto pieniadze [nawet male][ zostawia
to potem czlowieka pamietaja i odrazu po wejsciu slyszy sie "witamy ponownie" :D

i aby byla jakas przeciwwaga dla zlych opinii o sprzedawcach z dzielnej... to napisze
wieloktornie tam gotówke zostawialem... i wielokrotnie spędzałem pare godzin przeglądajac setki modeli... nigdy sprzedawca nawet krzywo nie psojrzal nie mowiac juz o jakims niekulturalnym odpowiadaniu na moje pytania :) a czasem jeszcze doradzil [bo sprzedawca modelarzem jest.... wiec czasem pogadalismy jak modelarz z modelarzem..heh]

tak wiec każdemu polecam sklep na dzielnej :D

a ze ceny wysokie.... nikt nie mowil ze bedzie tanio i kolorowo ;)
poza tym... nigdy wczesniej nie spotkalem sie z taką sytuacją aby sprzedawca w sklepie odradzał mi zakup jakiegos modelu, a w zamian polecał inny-tanszy.... na dzielnej wielokrotnie taka sytuacja miala miejsce... gdy na przyklad odpowiednik modelu w innej firmie byl lepszy i ciut tanszy [albo czasem i drozszy...ale jednak lepszy :P]

Pozdrawiam :D
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
Awatar użytkownika
pulpetto
Posty: 672
Rejestracja: pt sty 30 2004, 9:26
Lokalizacja: Radom
x 20

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulpetto »

Zgadzam się z Galwanim. Nie jestem z Wa-wy, ale jak przyjadę, to zawsze zajrzę do sklepu na Dzielnej i nigdy nie spotkałem się z nieuprzejmością. Zawsze miło, sprawnie i fachowo. Pozdrawiam
Klub Modelarsko-Historyczny Sokół Radom
ODPOWIEDZ