Modelarskie marzenia

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Piter
Posty: 575
Rejestracja: pt kwie 30 2004, 9:55
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piter »

Heh inicjator ten facet na tym zdjęciu to ja :)
tu masz pełną fotke :
Obrazek
(ten z lewej :) )
Kilka razy już się mnie pytali o tego avatarka :)
Co do nieslubnego to uraz mam ale powstał on po rozmowie na PW chcąc uniknąć dyskusji na forum. Chciałem się poprostu dowiedzieć dlaczego jestem omnibusem i dlaczego jakieś farmazony wypisuje o których pojęcia nie mam. W odpowiedzi dowiedziałem się że nieslubnemu chodzi o posta gdzie zwróciłem uwagę na styl jego wypowiedzi. Dowiedziałem się również że zasłaniam się umiejętnościami ojca i że jego post został usunięty dlatego cytuje "..twój kumpel moderator usunoł mi posta.." (prawda niestety była taka że mało szło zrozumieć z jego wypowiedzi).
Nie mam urazu do nikogo ale też nie zniosę jak ktoś o nikłym doświadczeniu modelarskim ubliża publicznie innym. Pod samą treścią też mogę się podpisać ale nie wstawiał bym w nawiasie ludzi którzy poprostu kiedyś mnie opinkolili za coś. Zresztą kończąc tą dyskusję poprosiłem nieslubnego by poprostu kleił i słuchał rad innych a wszystko będzie :spoko:
To tyle kończę temat i co do marzeń to chciałbym by takich konfliktów już więcej nie było.
Bismarck GPM
Missouri
SH-60B
Awatar użytkownika
Marsjano
Posty: 59
Rejestracja: czw cze 08 2006, 22:21
Lokalizacja: Nysa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marsjano »

Moim marzeniem jest wykonanie repliki jachtu ''Agat'' projektu pana Zbigniewa Jana Milewicza w skali 1:10 z jednostronnym poszyciem.
P.s
Piter a wracajac do twojego awatarka to podobienstwo do mlodego Teligi jest, sam nie bedac do konca pewnym nie pytalem aby nie wyjsc na laika :lol:
Raz przebyta droga staje sie krotsza
nieslubny
Posty: 13
Rejestracja: czw lip 20 2006, 13:02

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: nieslubny »

Witam
Poszperalem troche w moich archiwach, i oto rezultat

Obrazek

p.s. Mimo roznicy wieku mozna sie dopatrzec podobienstwa.
Awatar użytkownika
Piter
Posty: 575
Rejestracja: pt kwie 30 2004, 9:55
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piter »

:haha: bajer :)
A już myślałem że zachowam anonimowość :haha:
A tak poważnie to chciał bym mieć takie osiągnięcia ... ehh
pozdrawiam
Bismarck GPM
Missouri
SH-60B
Awatar użytkownika
Merkava
Posty: 186
Rejestracja: sob lut 25 2006, 11:44
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Merkava »

nieslubny:
niezły fotomontaż, ale zdradzily Cię rece, bo sś troszkę nienaturalnie co do reszty zdjęcia
pozdrawiam ;-)
pan światełko

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pan światełko »

TAD na ppoczątku chciałbym sprostować kilka spraw.

1.Założycielem tego wątku jest niejaki Ethelfrid a nie Ty.
2.Tematem wątku są modelarskie marzenia a nie komentarz tego co ludzie piszą w danym wątku.Jeżeli nie doczytałeś proponuję następnym razem czytać dokładniej.
3.Co daje Ci prawo do osądu tego co inni piszą i sposobu korzystania z forum.
4.Tutaj napisałeś:
.Cześć,
ja zmieniam swoje modelarskie marzenie i podpisuję się pod postem nieślubnego. Dodałbym do tego jeszcze kilku brylujących panów: niejakiego Światełko, Radzio, Commodus i innych tytanów modelarstwa, których dorobkiem jest wyłącznie porzucanie relacji i mondre wpisy.
TAD
5.Nawet nie masz swojego zdania tylko podpisujesz się pod innymi.
6.Odpowiedziałem w tym poście tylko po to by nasunąć komuś pewną myśl.(mam tu na myśli ludzi którzy projektują wycinanki)
7.Czy Twoim zdaniem głos na forum maja tylko Ci co mają prawie 1000 postów na swoim koncie , wypisane że są trakcie budowy kilku modeli na raz i posiadający własną stronę.?
8.AD 4.
Poziom Twoich wypowiedzi jest tak samo niski jak znajomość ortografii ( patrz AD 4 MONDRE - jak już to mądre).
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
gulus
Posty: 1245
Rejestracja: sob maja 24 2003, 22:22
Lokalizacja: Ełk, mazury

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gulus »

Piter pisze:chciał bym mieć takie osiągnięcia ... ehh
pozdrawiam
I resztę, co mu się trafiło?
Nie życzę Ci tego, naprawdę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Inicjator
Posty: 25
Rejestracja: pt cze 09 2006, 18:36

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Inicjator »

Rzeczywiscie niezla fotka sie udala. Sam bym taka chcial :)
Darkness - o co dolkadnie chodzi z tymi rekami bo nie bardzo wiadomo. Rozwin swoj skrot myslowy luz zaakcentuj czeronym kolkiem na zdjeciu.
gulus - Moze trafilo mu sie cos nieprzyjemnego (kazdemu z nas sie trafia - takie zycie) ale wiecej mial chyba przyjemnych momentow w zyciu niz tych niemilych. 165 dni na morzu (ok 14500 mil) to chyba niezle osiagniecie i jest czego pozazdroscic.
Awatar użytkownika
Marzen
Posty: 334
Rejestracja: pt wrz 19 2003, 6:54
Lokalizacja: z Kielc

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marzen »

Tak sobie siedzę przy wieczornej komputerowej herbacie i szperając w sieci znalazłem moje modelarskie marzenie. O tyle realne do spełnienia, że to popularny samolot, a nie doczekał się wydania na przyzwoitym poziomie za jednym wyjątkiem - GPM.
Ten samolot (jakżeby inaczej :cool:) to FW 190 wersja D9 koniecznie w malowaniu JV-44 "Papagei Staffel" ...

Obrazek

Chyba najbardziej oryginalne, a jednocześnie dobrze znane malowanie tego urodzonego mordercy Mustangów. BTW: Na jednym forum przeczytałem taki tekst: jak się nazywa para FW 190 D9 i eskadra Mustangów ? Fabryka końskich kabanosów :twisted: Mam nadzieję, że ktoś mnie wysłucha i wyjdzie w przyszłym roku :D
[/url]
Molzey

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Molzey »

A ja bym chciał porządne opracowania nowoczesnych rosyjskich śmigłowców bojowych.
Na początek:
Mi-24 Hind
Mi-28 Havock
Ka-50 Black Shark albo jeszcze lepiej Ka-52
I starczy.... ;-)
ODPOWIEDZ