Jak mojehobby.pl cwaniaczy w zamówieniach

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

megami
Posty: 3
Rejestracja: pn lut 01 2016, 14:34

Jak mojehobby.pl cwaniaczy w zamówieniach

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: megami »

Właśnie zabieram się za Fokę A4 od Halińskiego, wykładam farbki i widzę brak zamawianej Pacty A86... co ciekawe jest pancerna (trochę inna, wchodząca lekko w zieleń) A103. Loguję się na portal - tam A103, wchodzę w maile, z przygotowanych do paczkomatów A103, ale w mailu wygenerowanym po złożeniu zamówienia jest A86... bezczelnie wysyłają nie to co się zamawia i jeszcze manipulują zapisanym zamówieniem. Odradzam u nich zakupy, niestety nie ma pewności co się dostanie, powinni choćby wysłać maila z pytaniem czy tak może być a nie chamsko udawać że się nie to co trzeba zamówiło.I teraz nie chce mi się czekać do jutra żeby jechać godzinę na miasto (i kolejna godzinę wracać) po jedną chorą farbkę gdzie pewnie zgodnie z prawem Murphy'ego okaże się że akurat tego koloru brak. I nie po to wydaję pieniądze żeby bawić się jeszcze w mieszanie kolorów lub robić widoczny retusz.
megami
Posty: 3
Rejestracja: pn lut 01 2016, 14:34

Re: Jak mojehobby.pl cwaniaczy w zamówieniach

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: megami »

Oczywiście chodzi mi o A107 z nerwów pomyłka.
Awatar użytkownika
tomo11
Posty: 578
Rejestracja: pt sty 07 2005, 16:23
Lokalizacja: CHORZÓW
x 40

Re: Jak mojehobby.pl cwaniaczy w zamówieniach

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tomo11 »

Ja już zamawiałem z tej strony mnóstwo razy od modeli plastikowych po kartonowe łącznie z różnego rodzaju akcesoriami i nigdy nie miałem najmniejszego problemu, zawsze przesyłka przychodziła szybko dobrze zabezpieczona.
Skończone- SU45, Jelcz Vecto, ET22, Neoplan CITYLINER N 1216 HD, Lokomotywa SP45, Ghostbusters ECTO-1A
Awatar użytkownika
Viking_BB
Posty: 458
Rejestracja: pt maja 08 2015, 7:58
Lokalizacja: Rychvald, Czechy
x 28

Re: Jak mojehobby.pl cwaniaczy w zamówieniach

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Viking_BB »

Ja podobnie – nigdy nie miałem problemu z zakupami u nich.
Pozdrowienia z Czech
----------------------
Dumny właściciel portalu: Kartonowa Kolej
Dumny członek grupy: Bielska Strefa Modelarska
ArturoKoguczczini
Posty: 21
Rejestracja: śr kwie 29 2015, 8:09
x 1

Re: Jak mojehobby.pl cwaniaczy w zamówieniach

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ArturoKoguczczini »

W ogóle próbowałeś napisać do nich i wyjaśnić sprawę?
Awatar użytkownika
gk
Posty: 2723
Rejestracja: wt sie 19 2003, 15:53
Lokalizacja: Krosno
x 688

Re: Jak mojehobby.pl cwaniaczy w zamówieniach

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gk »

megami
reklamacje składa się u sprzedającego a nie na forum.
Twoje żale brzmią jak niezbyt mądry komentarz na aledrogo.
A mojehobby - bardzo rzetelna firma. Dużo u nich zamawiam i żadnych problemów. Jak czegoś brakuje to sami piszą z pytaniem o zamiennik.

pzdr Grzegorz
pzdr Grzegorz

ZŁO SQUAD
Awatar użytkownika
laszlik
Posty: 2050
Rejestracja: pn cze 07 2004, 1:42
Lokalizacja: WAW
x 109

Re: Jak mojehobby.pl cwaniaczy w zamówieniach

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: laszlik »

A i tak bez mieszania się nie obejdzie.
Chyba nie miałeś większych problemów w życiu, że użalasz się na takie pierdy. Trzeba było ruszyć dupsko i jechać z wycinanką do sklepu modelarskiego i dobrać sobie samemu. To jedyna gwarancja udanego zakupu.
-Dziadku, ruskie w kosmos poleciały!
-Wszystkie?
-Nie, dwóch tylko.
-To co mi d... zawracasz!?

ZŁO SQUAD
dr Manfred
Posty: 420
Rejestracja: pn cze 27 2005, 19:41
x 1

Re: Jak mojehobby.pl cwaniaczy w zamówieniach

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dr Manfred »

W prawdzie modelarz ze mnie iście niedzielny, więc pewnie nie powinienem zabierać głosu ale jeśli państwo pozwolą…

Megami nie twierdzę, że taka sytuacja nie miała miejsca. Nie będę też bronił i wybielał obsługi sklepu Moje Hobby. Jednak wiele razy robiłem zakupy w w/w sklepie (zarówno dla siebie jak i dla kogoś w prezencie) i nigdy nie miałem problemów. Przesyłki zawsze docierały szybko. Żadnych przekrętów z zamawianym towarem nigdy nie zaobserwowałem. Moim skromnym zdaniem, to najlepszy internetowy sklep modelarski. Chyba też najtańszy.

W przeciwieństwie do osławionego i wynoszonego wręcz na ołtarze (na niektórych forach modelarskich) sklepu Martola. Na przesyłkę stamtąd czeka się nieraz kilka tygodni, mimo iż na stronie sklepu towar oznaczony był jako „dostępny”. Kiedy telefonujemy do owego sklepu z pytaniem czemu nadal nie otrzymaliśmy zamówienia, obsługa ze zdziwieniem i pretensją w głosie odpowiada nam słowami „No nieraz tak jest. Co, nie może pan poczekać?”. Pomijam to, że ceny mają wyższe niż we wspomnianym sklepie Moje Hobby.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
messer
Posty: 712
Rejestracja: śr maja 28 2003, 21:35
Lokalizacja: Piaseczno
x 18

Re: Jak mojehobby.pl cwaniaczy w zamówieniach

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: messer »

Megami - na Konradusie założyłeś całe 3 wątki i we wszystkich narzekasz - a to na wydawnictwo Haliński, a to na GPM, a na to brak tektury w sklepach... Teraz MojeHobby jest złe. Zakładasz konta na forach tylko po to, żeby pomarudzić ?
?
megami
Posty: 3
Rejestracja: pn lut 01 2016, 14:34

Re: Jak mojehobby.pl cwaniaczy w zamówieniach

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: megami »

Wysłali poprawną na swój koszt i przyznali się do pomyłki.
ODPOWIEDZ