Jak mojehobby.pl cwaniaczy w zamówieniach

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
Diogenes
Posty: 209
Rejestracja: czw maja 20 2010, 23:41
Lokalizacja: wejherowo
x 11

Re: Jak mojehobby.pl cwaniaczy w zamówieniach

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Diogenes »

I da się załatwić bez robienia chryi na forum?
A dzięki temu "wątku" co go założyłeś smród się będzie ciągnął.

Proponuję na przyszłość taką kolejność - samodzielnie rozwiązywać problemy, a porem dopiero publicznie histeryzować.

Skoro dostaniesz co chciałeś to zakładaj relację na denaturacie - tu uzyskasz obiektywną ocenę i wytrawną pomoc. A ten wątek lepiej aby ci admini usunęli.
- The Truth is…?
- …that there is no Truth. There is only an agreement about it.
Jacek
Posty: 118
Rejestracja: ndz paź 25 2015, 18:01
x 1

Re: Jak mojehobby.pl cwaniaczy w zamówieniach

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jacek »

Racja. Nikt nie jest nieomylny a takich zamówień mają pewnie na pęczki więc o niezamierzoną pomyłkę nie trudno.
Awatar użytkownika
Constructor
Posty: 147
Rejestracja: czw sty 15 2009, 14:25
Lokalizacja: Świnoujście

Re: Jak mojehobby.pl cwaniaczy w zamówieniach

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Constructor »

Kolego megami - twoje jedno zamówienie i twoja jedna źle wysłana farbka kontra moich 38 zamówień, które zawsze były: kompletne, wysłane w zaskakująco szybkim tempie. Wiem, wiem sąsiadowi zepsuła się pralka firmy X więc niech już nikt tego nie kupuje bo te pralki wszystkie się psują...
Dziś znów pójdzie kolejne zamówienie, ale twoja wypowiedź "bezczelnie wysyłają nie to co się zamawia i jeszcze manipulują zapisanym zamówieniem" - poparta takimi dowodami spowoduje, że już nic nigdy tam nie zamówię :(

Ups, aaa jednak zamawiam, oni na pewno manipulują naszymi umysłami...
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
michal84
Posty: 293
Rejestracja: ndz maja 17 2015, 14:18
Lokalizacja: Gdynia
x 40

Re: Jak mojehobby.pl cwaniaczy w zamówieniach

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michal84 »

Stary post... ale i chyba tyczy aktualnej formy kupowania materiałów na warsztat - jak ktoś wspomniał, najlepiej zabrać wycinankę i ruszyć d... do sklepu. Panowie (i panie) zastygamy przed kompami, zamiast wspierać lokalny biznes małych przedsiębiorców, wezbrać się do tego sklepu, pogadać z facetem z kitkem, albo starszym siwym facetem z wąsem.. Czasami można zobaczyć, jak sklepowi lepią na zamówienie jakąś makietę. Nie narzucam aluzji, do "wykończenia" sklepowych www, ale uwierzcie mi, że spacer, czy nawet podróż publicznym środkiem transportu do innego miasta, wzbudzi nowe pomysły, przemyślenia i refleksje na temat Naszego hobby, pogadanie na żywo z kimś "żywym" też nastroi obydwie strony, zapewni sprzedawcy poczucie wartości zawodowej i potrzebę prowadzenia takiej działalności. Dodatkowo możemy sobie pomacać fajne materiały i narzędzia. Taka mała awersja do tradycyjnego kupowania. I co ostatnio zauważyłem, w sklepie stacjonarnym jest taniej : )
dr Manfred
Posty: 420
Rejestracja: pn cze 27 2005, 19:41
x 1

Re: Jak mojehobby.pl cwaniaczy w zamówieniach

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dr Manfred »

michal84 pisze: śr sie 08 2018, 15:01 (...) pogadanie na żywo z kimś "żywym" też nastroi obydwie strony, zapewni sprzedawcy poczucie wartości zawodowej i potrzebę prowadzenia takiej działalności. Dodatkowo możemy sobie pomacać fajne materiały i narzędzia. Taka mała awersja do tradycyjnego kupowania. I co ostatnio zauważyłem, w sklepie stacjonarnym jest taniej : )
Przyznam się szczerze, że nie spotkałem jeszcze stacjonarnego sklepu modelarskiego (przynajmniej w Łodzi i Warszawie), w którym ceny byłyby niższe niż w opisywanym w niniejszym wątku sklepie internetowym MojeHobby.pl.
Kolejną kwestią jest uprzejmość (czyt. jej brak) u sprzedawców w co niektórych sklepach stacjonarnych…
Awatar użytkownika
krzywy
Posty: 174
Rejestracja: ndz sie 12 2012, 0:34
x 23

Re: Jak mojehobby.pl cwaniaczy w zamówieniach

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krzywy »

Koledze zapewne chodziło o koszty dostawy. A i zdarza się, że cena "stacjonarna" jest niższa od "internetowej" - nie mówię tu konkretnie o sklepach modelarskich, ale jak macie taką możliwość, to warto sprawdzać.
jeszczenie
Posty: 2
Rejestracja: czw lut 21 2019, 20:27

Re: Jak mojehobby.pl cwaniaczy w zamówieniach

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jeszczenie »

Lata mijają, sklep nic się nie zmienił, dostałem inne cążki od zamówionych, sklep umywa ręce "bo takie im dostarczył producent, to tylko inny kolor rączki". Sklep na pewno nie podmienił zdjęć tylko producent, bo kod kreskowy się zgadza. Także to nie sklep przesyła inny towar od zamówionego, tylko producent cwaniaczy w zamówieniach. : P
jeszczenie
Posty: 2
Rejestracja: czw lut 21 2019, 20:27

Re: Jak mojehobby.pl cwaniaczy w zamówieniach

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jeszczenie »

Edytować się nie da, to dopisuję że chodziło mnie o inną końcówkę, po kolor rączki nie ma znaczenia.
Awatar użytkownika
Brylant
Posty: 59
Rejestracja: pn lis 03 2014, 22:30
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
x 1
Kontakt:

Re: Jak mojehobby.pl cwaniaczy w zamówieniach

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Brylant »

Jeśli towar jest niezgodny z zamawianym (opisem) to go zwróć i po sprawie, może błąd ludzki może błąd dostawcy może tysiąc innych powodów .... po co roztrząsać mało istotne sprawy , sklepów internetowych jest na pęczki albo wybiez stacjonarny jak podpowiadał kolega pzdr modelarzy :)
Awatar użytkownika
Brylant
Posty: 59
Rejestracja: pn lis 03 2014, 22:30
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
x 1
Kontakt:

Re: Jak mojehobby.pl cwaniaczy w zamówieniach

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Brylant »

Edytować sie nie da, to dopiszę że ja tam kupuję i jest moim ulobionym serwisem :) na czas na miejsce, zgodne z opisem
ODPOWIEDZ