Powitanko

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
marcelo80
Posty: 25
Rejestracja: śr lut 26 2014, 15:59
Lokalizacja: Warszawa

Powitanko

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: marcelo80 »

Chciałbym przywitać się z wszystkimi forumowiczami. Do modelarstwa wracam po prawie.....20 latach. Przede mną bardzo długa droga w zakresie udoskonalenia warsztatu modelarskiego. Mam nadzieję, że moje koślawe "początki" spotkają się ze zrozumieniem i z pomocną radą :).

Obecnie pracuje nad modelem wydawnictwa JSC - pancernikiem Nelson - traktuję ten model bardziej jako poligon doświadczalny (można w pewnym sensie powiedzieć przypomnienie sobie podstaw modelarstwa kartonowego) - w zakresie stosowanych klejów, technik wyoblenia.
orfeusz1988
Posty: 67
Rejestracja: pt lip 29 2011, 12:45
Lokalizacja: Słupsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: orfeusz1988 »

Witam, czekam w takim razie na relację z budowy tego modelu.
Awatar użytkownika
marcelo80
Posty: 25
Rejestracja: śr lut 26 2014, 15:59
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: marcelo80 »

Za słabo aby pokazywać w ramach relacji, ale jak już skończę pokażę całość plus samokrytykę z błędami jakie popełniłem - kilka już na koncie jest ale po tylu latach nie ma co płakać tylko trenować i jeszcze raz trenować ;)
mr.jaro
Posty: 557
Rejestracja: wt lip 10 2007, 8:40
Lokalizacja: Hannover
x 11

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mr.jaro »

marcelo80, a czemu Ty tyle watkow na raz zakladasz? W jednym bzdety na temat linijki, w drugim na temat idiotycznego trymera, w trzecim sie witasz... Tylko czekac, kiedy pozakladasz nastepne i bedziesz sie rozwodzil na temat patyka od lizaka, czy innej blahostki. A potem wielkie zdziwienie, jesli kto Tobie napisze tak, jak laszlik zrobil to w watku o domniemanym zamieraniu forum.

Jesli juz za wszelka cene chcesz sie wysilac na zakomunikowanie swiatu czegos gornolotnego, zbierz Twoje zlote mysli w jednym watku. W ten sposob ulatwisz innym omijanie tych bzdur.
Jarek M
___________________________________________
NIE OTWIERAM MINIATUREK!
Awatar użytkownika
marcelo80
Posty: 25
Rejestracja: śr lut 26 2014, 15:59
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: marcelo80 »

mr.jaro pisze:marcelo80, a czemu Ty tyle watkow na raz zakladasz? W jednym bzdety na temat linijki, w drugim na temat idiotycznego trymera, w trzecim sie witasz... Tylko czekac, kiedy pozakladasz nastepne i bedziesz sie rozwodzil na temat patyka od lizaka, czy innej blahostki. A potem wielkie zdziwienie, jesli kto Tobie napisze tak, jak laszlik zrobil to w watku o domniemanym zamieraniu forum.

Jesli juz za wszelka cene chcesz sie wysilac na zakomunikowanie swiatu czegos gornolotnego, zbierz Twoje zlote mysli w jednym watku. W ten sposob ulatwisz innym omijanie tych bzdur.
Witam, mi również miło jest Ciebie powitać.

Generalnie nie rozumiem w czym masz problem? Bo widzę najwyraźniej że delikatnie się Tobie gumka na rajtach napina. Jeżeli nie masz nic do powiedzenia w kwestiach, które mnie interesują to po prostu wyluzuj i zajmij się czymś bardziej pożytecznym. A dzięki temu wszyscy będą bardziej szczęśliwi.
oskar16

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: oskar16 »

Również witam serdecznie:)
ODPOWIEDZ