[Dyskusja] Czy to forum zamiera ?

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Posty: 2246
Rejestracja: pt mar 05 2004, 14:48
Lokalizacja: ZIELONA WYSPA PEŁNA OWIEC
x 133

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szydercza Gała »

Kokosz.... Popatrz ile energii zmarnowałeś na bredzenie, zamiast wziąść kawałek papieru lub plastiku i gdzieś go przykleić. Czy to co piszesz to prawda, częściowo pewnie tak, nikt temu nie zaprzecza ( przynajmniej ja ), ale Ty też skrzętnie nie dostrzegasz tego co pisze Tomek. Gdybyś oprócz tych farmazonów tu wypisywanych pokazywał COKOLWIEK w części poświęconej KLEJENIU ( czyli podstawowej czynności związanej z modelarstwem ), to nikt nie miałby Ci za złe zamiłowania do lania wody. Więc krótko i na temat: pokaż te swoje mityczne modele, przyjmij na klatę to co mają do powiedzenia na ich temat inni, bądź mężczyzną, albo zabierz swoje wodolejstwo tam gdzie pokazujesz one modele, do krainy wiecznej szczęśliwości w stylu papermodelsów czy konradusa. Obecność na tym forum nie jest obowiązkowa. Kiedy jednak decydujesz się TUTAJ istnieć postaraj się by było to istnienie cokolwiek wnoszące.....
NUR FüR MASON!!!!! :haha:
ZŁO SQUAD
WSPÓŁZAWODNICTWO RACJONALIZATORSKIE- DŹWIGNIĄ POSTĘPU TECHNICZNEGO!
NIE OTWIERAM MINIATUREK !!!
Awatar użytkownika
Kokosz
Posty: 122
Rejestracja: ndz mar 16 2008, 15:29
x 6

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kokosz »

Iiii tam. Z pisaniem idzie mi szybko. Pięć minut na małym zegarku.
A zresztą... Może i macie rację. Ja naprawdę nie mam siły, ani ochoty, się kłócić. Zapraszam do oglądania Miga 29. Możeta tera jeździć po mnie, jak chceta ;-) Nie obrażę się

Pozdrawiam
WALDAS
Posty: 101
Rejestracja: ndz lip 27 2008, 23:14
Lokalizacja: CZŁUCHÓW
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: WALDAS »

Bardzo lubię tu bywać,niestety czasu nie mam za wiele jak zapewne wielu. Modele które miałem powydawałem młodszym celem zachęty, kilka stoi w pewnym barze,chyba ładnie je zdobiąc. Taj więc na razie nie mam czym pochwalić. Nie wiem co można mieć do Tomasza, wyraża się rozsądnie uważam, miałem okazję owszem dawno temu wymienić kilka zdań poprzez skypa lub GG nie pamiętam i nie mogę potwierdzić żadnej wyższości Tomasza wobec innych, młodszych czy też mniej zaawansowanych. Celem nie jest słodzenie komuś czy jego obrona. Sam korzystam z forum kiedy mam możliwość, niestety na razie jeszcze przeważnie w trasie ale i na jakąś relację przyjdzie pora. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ