Duch modelarskiej współpracy

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
qrchak
Posty: 673
Rejestracja: pn sie 25 2003, 19:19
Lokalizacja: Wawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: qrchak »

Ech te błendy :mrgreen:
Si vis pacem, para bellum.
Awatar użytkownika
kierownik
Posty: 2025
Rejestracja: pn kwie 07 2003, 10:33
Lokalizacja: Ruda Śląska
x 11

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kierownik »

:niepowiem:
Awatar użytkownika
Wujek Andrzej
Posty: 1900
Rejestracja: czw paź 16 2003, 11:41
Lokalizacja: Tychy
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wujek Andrzej »

Terz zdaża misię kópa błęduf . Więc proponuję dołożyć do wyboru języków Forum narzecze " ki - swahili " ... zapewniam że w tym języku jestem bezdłędny ! Jędrek
Taki jeden

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Taki jeden »

Ostatnio jak się rozpędziłem, to napisałem chaos przez "h". Sam sie z siebie śmiałem i wyjaśniłem to sobie tym, że musiałem mieć jakiś mętlik w głowie, czyli chaos. Tak, że drogi Jeta, nie przejmuj się. Dużo tu na forum widuję byków, ale jak to mówią tylko ci co nic nie robią, nie popełniają błędów (ja dodaję, że nic nierobienie samo w sobie jest poważnym błędem). Nawiasem mówiąc, gdyby przejrzeć posty naszego drogiego Kierownika, to okazałoby się, że też nie jest bez winy.
Należy jednak zwrócić uwagę na bardzo ważną sprawę, my tu jesteśmy od tego by oglądać to co inni robią, a nie jak piszą. Jeszcze na pocieszenie Jeta dodam, że najwięcej błedów ortograficznych popełniają forumowicze młodzi, tak do 25 lat. Nie narzekaj więc na swoją polonistkę, bo z pewnością odstawiła, przynajmniej w twoim przypadku, kawał dobrej roboty. Nasz drogi Kierownik pewnie też miał dobrą polonistkę, skoro wzbudziła w nim chęć do pisania wierszy.
No rozgadałem się, kończę.

Taki jeden. Wiecie kto.
Awatar użytkownika
Wujek Andrzej
Posty: 1900
Rejestracja: czw paź 16 2003, 11:41
Lokalizacja: Tychy
x 2

Duch ...

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wujek Andrzej »

Wiemy ... wiemy ... potomek w prostej linii Sępa - Szarzyńskiego ... :haha:
Awatar użytkownika
Jeta
Posty: 980
Rejestracja: ndz mar 02 2003, 13:12
Lokalizacja: Gdańsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jeta »

Taki jeden pisze:Dużo tu na forum widuję byków
Muszę powiedzieć że właśnie z tego powodu mam mieszane uczucia i spore wątpliwości. Będąc moderatorem w dziale "makulatury" mam możliwość poprawiania tam wszystkich postów. Przyznaję się bez bicia, że czasami to robię i prawie nikt tego nie zauważa. Poprawienie pojedyńczego błędu w poście nie nastręcza problemu. Niektórzy jednak sprawiają wrażenie jakby świadomie chcieli mi przysporzyć pracy a ja z natury jestem leniwcem. Z jednej strony mam świadomość że oryginalny styl i sposób wypowiedzi daje nam większą szansę wyrobienia opinii o sobie nawzajem, ale z drugiej pozostawianie wszystkiego spowoduje że czytający niedługo będą mieć wątpliwości czy tektura nie jest już przypadkiem tektórą a butapren bótaprenem. Co o tym sądzicie i jak widzicie rolę moderatora w tym przypadku?
Awatar użytkownika
messer
Posty: 712
Rejestracja: śr maja 28 2003, 21:35
Lokalizacja: Piaseczno
x 18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: messer »

Jestem jak najbardziej za tym ,aby moderator ingerował w poprawność pisowni na forum, bo czasem niestety są problemu ze zrozumieniem niektórych wpisów. Po prostu pisanie postów normalnym językiem poprawia jego przejrzystość.

Osobiście nie lubie czytać postów pisanych językiem polskim "internetowym" zwłaszcza, jeśli autor postu używa go w każdym wyrazie. Ale to jest tylko moja opinia.

A jeśli chodzi o pojedyncze błędy ortograficzne, to zdarzają się każdemu.
Awatar użytkownika
qrchak
Posty: 673
Rejestracja: pn sie 25 2003, 19:19
Lokalizacja: Wawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: qrchak »

No tak błędów walę sporo, ale się staram jak mogę :zeby: Ale niektórzy jak zaczną pisać, to aż się chce kliknąć wstecz.
Si vis pacem, para bellum.
Awatar użytkownika
messer
Posty: 712
Rejestracja: śr maja 28 2003, 21:35
Lokalizacja: Piaseczno
x 18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: messer »

Qrchak sie nie przejmuj, u Ciebie błędów to jak na lekarstwo :)
Awatar użytkownika
qrchak
Posty: 673
Rejestracja: pn sie 25 2003, 19:19
Lokalizacja: Wawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: qrchak »

Ale czasem walą po oczach, jak nie wiem co :oczko:
Si vis pacem, para bellum.
ODPOWIEDZ