Pytanie ...

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
aqws9
Posty: 24
Rejestracja: wt wrz 12 2006, 15:41
Lokalizacja: Rybnik

Pytanie ...

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: aqws9 »

Mam takie pytanie odnośie sklepu paper-hobby ...

czy ktoś posiada jakieś informacje odnośnie działanie tego sklepu ?? Może ktoś ma kontakt osobisty ? Złożyłem tam zamówienie 18 lutego, i do tej pory nic się z nim nie ruszyło, nie mam z nimi żadnego kontaktu, na wiadomości przez stronę nie odpowiadają, na maile też nie odpisują... na stronie jest info, że 20 grudnia przerwa.... ale do teraz to ona raczej już nie może trwać !!

Dzięki za wszelką pomoc.
Pozdrawiam Błażej

Warsztat:
Dworzec Rybnik 1856r.
Awatar użytkownika
momo
Posty: 20
Rejestracja: śr kwie 05 2006, 19:06
Lokalizacja: Knurów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: momo »

Cześć ja w tym sklepie zamawiałem trzy przesyłki płatne przy odbiorze i nie było żadnych komplikacji numer to tel. kom. 0 604 250 992 - dzwonić w godz. 9,00-18,00
Awatar użytkownika
aqws9
Posty: 24
Rejestracja: wt wrz 12 2006, 15:41
Lokalizacja: Rybnik

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: aqws9 »

dzieki Momo ... zadzwonie... jutro :)
Pozdrawiam Błażej

Warsztat:
Dworzec Rybnik 1856r.
Awatar użytkownika
SuchaR
Posty: 31
Rejestracja: ndz lip 17 2005, 9:11
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SuchaR »

Witam
aqws9 możesz powiedzieć jak sprawa się zakończyła? Bo właśnie jestem w podobnej sytuacji... :-?
Awatar użytkownika
aqws9
Posty: 24
Rejestracja: wt wrz 12 2006, 15:41
Lokalizacja: Rybnik

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: aqws9 »

SuchaR pisze:Witam
aqws9 możesz powiedzieć jak sprawa się zakończyła? Bo właśnie jestem w podobnej sytuacji... :-?
No właściwie szczęśliwie...
jakieś 30 dni po moim poście na forum, przesyłka dotarła...

Po drodze jednak były dziesiątki telefonów (nieodebranych) i mailów...
kiedy w końcu napisałem, że rezygnuje z przesyłki i jeżeli nie dojdzie w ciągu 3 dni to jej nie odbiorę, tylko zamówie u konkurencji... paczka przysła za jakiś tydzień, a że bardzo mi na zawartosci zależało to sie nie obraziłem na sklep tylko odebrałem, ale więcej nie zamówie, bo czekania z 2 miesiące murowane i zero kontaktu, nie odpisali na ani jednego maila. Nie wiem dlaczego... sklep wydaje się być wiarygodny, tylko chyba źle prowadzony, albo mają innne kłopoty... nie osądzam...
Teraz już tam nie zamawiam, bo się zawiodłem... mają świetną ofertę, ale nie na moje nerwy... polecam zamawiać w GPM albo w GamaHobby tam wysyłają do 7 dni na 100%...

ps: jeśli zamówiłś to myślę, że w końcu dojdzie paczka tylko się dosyć długo naczekasz... Pozdrawiam.
Pozdrawiam Błażej

Warsztat:
Dworzec Rybnik 1856r.
Awatar użytkownika
Konrad P.
Posty: 48
Rejestracja: śr cze 22 2005, 16:47
Lokalizacja: Błaszki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Konrad P. »

Witaj.
Mój kumpel ma podobną sytuacje do twojej tylko, że on zamówił na allegro od firmy duduś cyrkiel olfy gdzieś w lutym i do tej pory nie przyszła paczka i nie wiadomo czy dojdzie.
P.S. nie chciałbym aby ktoś źle mnie zrozumiał nie chce tutaj wydawać złej opini o tej firmie tylko ta sytuacja jest troche nie poważna.
Pozdrawiam.
w avatarku herb klubu mojego miasta
Awatar użytkownika
pawel444
Posty: 14
Rejestracja: pt lis 11 2005, 19:09
Lokalizacja: Wieś zwana Radom

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pawel444 »

Ja zamówiłem tam przesyłkę w czwartek ( fany modelik BT-2 ) bo fokkera Dr.1 prawie kończę. Ale do rzeczy. Przesyłki zawsze dochodziły w 2 dni od złożenia zamówienia. A tutaj nic. kiedyś nie mieli modelu to mi meila przysłali chociaż ze będzie później. A tu na razie cicho. Ale może przyjdzie za parę dni. Ale tak ogólnie to ze sklepu jestem zadowolony. są tam cyrkle tnące, skalpele, maty do ciecie, kartony i kleje. I najważniejsze. Bardzo duzo modeli samolotów, pancerki i pływadeł czyli wszystko co nam potrzebne możemy kupić w jednym sklepie. Polecam ten sklep. I można płacić przy odbiorze. Co dla mnie jest ważne bo jeszcze karty ani konta nie mam i na taka wygodę sobie pozwolić nie mogę.:P
Awatar użytkownika
aqws9
Posty: 24
Rejestracja: wt wrz 12 2006, 15:41
Lokalizacja: Rybnik

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: aqws9 »

Ale tak ogólnie to ze sklepu jestem zadowolony
No możliwe, że tylko mnie tak potraktowali ... może mieli braki na magazynie i czekali aż dostaną to co zamówiłem... albo zapomnieli o mojej przesyłce... lub inne problemy, pisali nawet na stronie o operacji właściciela chyba... najbardziej mnie zirytowało jedynie brak kontaktu i ignorowanie moich maili.. teraz dla pewności zamawiam w inych sklepach


ps: w Modelmani też masz cyrkle i maty, tylko lepszych firm... a oferta GPM też nie ustępuje PaperHobby...
Pozdrawiam Błażej

Warsztat:
Dworzec Rybnik 1856r.
Awatar użytkownika
SuchaR
Posty: 31
Rejestracja: ndz lip 17 2005, 9:11
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SuchaR »

Co do kontaktu mailowego. Przed złożeniem zamówienia wysłałem maila żeby się upewnić czy sklep wogóle działa, bo strona jest w dziwnej rozsypce jak na mój gust. Było niedzielne popołudnie, a odpowiedź przyszła momentalnie. Czyli ktoś jednak te maile czyta. I jak tak teraz o tym myślę, to głupotą było że zapłaciłem przelewem. Teraz to sobie pewnie poczekam, a gdzieś tu na forum czytałem wpisy ludzi którzy płacili przy odbiorze, i podobno wtedy przesyłki przychodziły szybko. Z mojej strony pełne rozczarowanie. :evil:
Awatar użytkownika
aqws9
Posty: 24
Rejestracja: wt wrz 12 2006, 15:41
Lokalizacja: Rybnik

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: aqws9 »

którzy płacili przy odbiorze, i podobno wtedy przesyłki przychodziły szybko.
No ja płaciłem przy odbiorze i czekałem :twisted: jak wyżej pisałem...

Na moje listy nie odpoiwadali możliwe, że zadawałem niewygodne pytania... i zwlekali do momentu aż dostaną to co zamówiłem. Ale chyba to troszkę nie wporządku, wysatrczyło mnie poinformować, że muszą sprowadzić towar, chętnie bym wtedy poczekał. Tylko bym wiedział, że jest na co... klienta by nie stracili, a tak stracili kolejne zamówienia, bo po tym już tam nie zamawiam...
Pozdrawiam Błażej

Warsztat:
Dworzec Rybnik 1856r.
ODPOWIEDZ