/photobucket/ Wstawianie zdjęc na forum Lipiec 2010

wszystko o fotografowaniu i prezentacji modeli

Moderatorzy: kartonwork, Bartosz B.

Patrick
Posty: 5
Rejestracja: pn maja 02 2011, 0:11

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patrick »

Teraz znowu się pozmieniało, ciężko było się połapać ale dałem rade.
Awatar użytkownika
Diogenes
Posty: 209
Rejestracja: czw maja 20 2010, 23:41
Lokalizacja: wejherowo
x 11

little help

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Diogenes »

Proszę o pomoc z ogarnięciem photobucketa. Nie używałem rok i się wyobcował drań.
Jak wam się udaje - wstawić miniaturkę, która po kliknięciu otwiera zdjęcie, a nie odsyła do photobuckieta i miliona reklam?
Proszę o poradę jak to ogarnąć, może i jestem mało rozgarnięty, ale 3h spędziłem na jej poszukiwań i nic.
Jestem gotów ręcznie ciąć i pisać linki byleby działało (ponoć leczy to z problemów), w sposób w jaki sobie tego życzę.

help mi plizzzzz
- The Truth is…?
- …that there is no Truth. There is only an agreement about it.
Awatar użytkownika
OldMan
Posty: 573
Rejestracja: wt lip 06 2004, 16:27
Lokalizacja: Zadupie PRL-u

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: OldMan »

User settings>Albums> odznaczyć Link back to albums
Pozdrawiam, Krzysztof "OldMan" Motyczyński
Awatar użytkownika
Diogenes
Posty: 209
Rejestracja: czw maja 20 2010, 23:41
Lokalizacja: wejherowo
x 11

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Diogenes »

Niestety...
w bukiecie odznaczone, jak widać, a miniaturka po kliknięciu robi co robiła - odsyła tam gdzie nie miała.

Obrazek

[ URL=http://s1204.beta.photobucket.com/user/ ... t.jpg.html]Obrazek[/URL ]

link jest taki jak wyżej, jak ktoś wie co powycinać, aby latało jak należy, byłoby cudnie.

zrozpaczone pozdro.
- The Truth is…?
- …that there is no Truth. There is only an agreement about it.
Awatar użytkownika
chochlik
Posty: 361
Rejestracja: czw lip 24 2008, 12:11
Lokalizacja: Tychy
x 57

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: chochlik »

Diogenes, wszedłem na Twój profil w Photobucket i widzę 512 zdjęć a ani jednego albumu tematycznego, jak Ty tam cokolwiek potrafisz znaleźć. Zdjęcie które chcesz nam pokazać poszukaj, kliknij i jak się otworzy to obok znajdziesz image links czyli linki do obrazka, rozwiń, wybierz image thumb, kliknij i to co się skopiowało wklej na forum, to wszystko. Ale pozakładaj sobie albumy tematyczne, łatwie będzie coś znależć w tym bałaganie :)
Pozdrawiam kartoniarzy.
Awatar użytkownika
Diogenes
Posty: 209
Rejestracja: czw maja 20 2010, 23:41
Lokalizacja: wejherowo
x 11

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Diogenes »

dziękuję, za próbę,
Jednak to nie to... i również raczej nie na mój profil zaglądałeś :) na swoim mam nie więcej niż stówkę fot poupychanych w rozmaitych kategoriach.
Nie chodzi mi o to, że kompletnie sobie nie radzę z bukietem, bo niestety w 90% sobie radzę i zależy mi na tych 10%, które pewnie można do fanaberii zaliczyć.
Ale cyrylusowi działa, staremu również, henrykowi też te 10% na których mi zależy.
jeszcze raz dziękuję za próby
- The Truth is…?
- …that there is no Truth. There is only an agreement about it.
Awatar użytkownika
ramm
Posty: 512
Rejestracja: śr lut 06 2008, 0:46
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ramm »

Załóż nowe konto.
☠Rock Honor Ojczyzna☠
Awatar użytkownika
Heinrich Kosmala
Posty: 2096
Rejestracja: sob paź 04 2008, 11:28
Lokalizacja: Landau/Niemcy
x 133

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Heinrich Kosmala »

Witaj Diogenes,
u mnie działa, gdy się „potwornie wytężę” – ale „moja” metoda nie działa u wszystkich (doświadczenie z „rekolekcji” na PW). W pewnym momencie (przed paru tygodniami) miniaturka przestała się otwierać w dużym oknie, tylko w „średnim” oknie z różnymi duperelkami, co prawda bez reklam, ale nie tak, jak było wcześniej. Jednocześnie zmienił się sposób otwierania (do średniego okna) wszystkich moich dotychczasowych postów umieszczonych na fotobuckecie!!! Co dziwniejsze, kod się nie zmienił! Jeden z moich przyjaciół forumowych jest zdania, że to Firefox się zmienił, bo w innej przeglądarce działa tak, jak działało.
Prześlę Ci dzisiaj opis mojej metody na PW – żebyś mógł wypróbować – nie na forum, bo jak już pisałem, to nie u wszystkich działa.

PS
Moje metoda jest dość pracochłonna, dlatego „na razie” przeszedłem na wstawianie zdjęć od razu w dużym formacie.

Pozdrawiam
Pozdrawiam
Henryk

moje modele
cyrylus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cyrylus »

Witam.
Właśnie sprawdziłem ostatni mój post ze zdjęciami na forum w trzech przeglądarkach...
Nie wiem o co chodzi ale wyszły dziwne rzeczy...
Jak otwierałem zdjęcie w nowej karcie pierwszy raz to wyskakiwało zdjęcie w albumie z opcją "przewijania" na kolejne zdjęcia.
Po wyłączeniu strony i ponownym kliknięciu na miniaturkę wyskoczyło samo zdjęcie w dużym formacie.
Nie mam pojęcia o co chodzi ale to chyba nie jest wina przeglądarki... :D
Dodam na koniec że ja mam nadal profil w starym systemie a i tak są dziwne zdarzenia. :D
Pozdrawiam.
P.s. Się pochwaliłem... Już mam w nowym "systemie" .... :( Właśnie sprawdziłem . :(
Awatar użytkownika
stary
Posty: 328
Rejestracja: sob gru 10 2005, 21:34
x 6

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stary »

Mam tak samo w nowym systemie. Raz otwiera się z albumem a raz sama fota. Nie wiem od czego to zależy ale jest odrobinę irytujące.
ODPOWIEDZ