Messer nad Alpami...

wszystko o fotografowaniu i prezentacji modeli

Moderatorzy: kartonwork, Bartosz B.

Awatar użytkownika
Wujek Andrzej
Posty: 1900
Rejestracja: czw paź 16 2003, 11:41
Lokalizacja: Tychy
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wujek Andrzej »

Jest : I jeszcze jedno a co tam ... Powinno być : I jeszcze jedno najładniejsze ... hej
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Jasna d.pa :boje:
pozdrawiam
Obrazek
mlubiank

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mlubiank »

O rzesz:D Ładne... a swoją drogą to zastanawiam się gdzie fotografowałeś tego olbrzyma. Wygląda na ładnie oświetlonego a jakoś nie mogę sobie przypomnieć słońca ostatnio:D
p.s. Jako zrzęda muszę się przyczepić:D Górna łopata śmigła jest trochę mocno nienaturalnie rozmyta. A to od razu kieruje wzrok na pozostałe i trochę od razu widać:D Co nie zmienia faktu że sam bym pewnie tego lepiej nie zrobił:D
p.p.s. Ja też chciałbym filmik :D mlubiank@skrzynka.getin.pl
Awatar użytkownika
Pawel
Posty: 373
Rejestracja: sob cze 21 2003, 22:14
Lokalizacja: Oleśnica /Bournemouth UK
x 13

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

mlubiank pisze: p.s. Jako zrzęda muszę się przyczepić:D Górna łopata śmigła jest trochę mocno nienaturalnie rozmyta. A to od razu kieruje wzrok na pozostałe i trochę od razu widać


Było trochę słoneczka na szczęście. Przy doborze tła i zdjęcia, starałem się żeby światło padało pod tym samym kątem. Jeśli chodzi o tą górna łopatę śmigła. Łapa ty w każdym śmigle są lekko skręcone, tak jak to w śmigłach jest w rzeczywistości. Na tym ujęciu nie było widać całej łopaty śmigła tylko jej krawędź. Powierzchnia do rozmycia była taka sama a krawędź łopaty stanowi mniejszą powierzchnie. Dlatego jest bardziej rozmyta niż pozostałe. Dla wszystkich łopat stosowałem ten sam współczynnik 25. Być może taki efekt był by w rzeczywistości . Nie wiem : )

Jeśli komuś nie wysłałem jeszcze filmu, niech się przypomni.
"Orły nie wchodzą na górę po schodach...."
J-311
Awatar użytkownika
Tempest
Posty: 3180
Rejestracja: sob maja 10 2003, 0:15
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
x 96

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tempest »

Super ale byłby jeszcze lepszy efekt gdybyś poprosił jakiegoś :faja: aby chuchnął na model przed zrobieniem zdjęcia :cool:
Pozdrawiam
Tempest

Szukajcie a znajdziecie...
ODPOWIEDZ