Nowe zasady linkowania zdjęć (!)

wszystko o fotografowaniu i prezentacji modeli

Moderatorzy: kartonwork, Bartosz B.

Awatar użytkownika
Bartosz B.
Posty: 747
Rejestracja: sob lip 24 2004, 21:02
Lokalizacja: Gorlice / Nonnweiler
x 7

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bartosz B. »

Nareszcie jest jasno i wyraźne napisane jak powinno się zamieszczać zdjęcia. Co do programu na F jak dla mnie nędznego i co by nie zrobili zdania nie zmienię, jedyną dopuszczalną forma wstawiania zdjęć to fotki w pełnym rozmiarze, ponieważ tylko takie można strawić, aby się nie siłować z uciekającym X. Owszem można w przypadku Firefox zainstalować Adblock Plus oraz Noscript co serdecznie polecam, ale i tak reklamy są na tyle upierdliwe że można się mocno zirytować oglądając ogromne fotki obklejone reklamami.
Dzięki Łukasz że poświeciłeś trochę czasu na napisanie tego poradnika.

(jak to zrobić?), tutaj otwiera się strona prawdopodobnie Twojego albumu
Awatar użytkownika
Łukasz K.
Posty: 925
Rejestracja: wt paź 07 2003, 18:08
Lokalizacja: Gdańsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łukasz K. »

Bartosz B. pisze:(jak to zrobić?), tutaj otwiera się strona prawdopodobnie Twojego albumu
O, pardon, już poprawiłem, miał tam oczywiście być Twój poradnik. Musiałem pomylić okienka przy kopiowaniu linków...
Awatar użytkownika
Bartosz B.
Posty: 747
Rejestracja: sob lip 24 2004, 21:02
Lokalizacja: Gorlice / Nonnweiler
x 7

Re: Nowe zasady linkowania zdjęć (!)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bartosz B. »

Łukasz K. pisze:
Niezastosowanie się do niniejszego apelu będzie karane śmiercią lub jeszcze czymś gorszym... No dobra, żartuję. ;-) Ale zwracajcie na to uwagę, proszę.
ja bym nie żartował bo i tak w wielu przypadkach to słowa rzucone na wiatr, a relacje nigdy nie uwolnią sie od tych "wspaniałych" reklam pełzających po ekranie :evil:
Awatar użytkownika
Ceva
Posty: 108
Rejestracja: ndz gru 05 2004, 16:40
Lokalizacja: Sierpc
x 3

Re: Nowe zasady linkowania zdjęć (!)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ceva »

Bartosz B. pisze: nigdy nie uwolnią sie od tych "wspaniałych" reklam pełzających po ekranie :evil:
Straszne! :boje: Reklamy pełzające po ekranie zupełnie jak w japońskim horrorze :placz: .
A mrówki i węże dużo węży :haha: .

A poza tym to dobry sposób :bojka: na ograniczenie relacji przez osoby o słabej znajomości języka angielskiego ( nie będzie w wyklętych relacjach frekwencji na poziomie :( ).

ps. nie Znacie jakiegoś hostingu w języku rosyjskim. :pomoc:
Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

Było smaszno i jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały.
Peliczaple stały smutnocholijne,
A zbłąkinie rykoświstąkały...

GUZZISTI
Awatar użytkownika
Bartosz B.
Posty: 747
Rejestracja: sob lip 24 2004, 21:02
Lokalizacja: Gorlice / Nonnweiler
x 7

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bartosz B. »

Ceva takich ludzi jak Ty nie potrafię zrozumieć i właśnie takim szkoda cokolwiek tłumaczyć, ponieważ zawsze zrobią wszystko po swojemu.

"A poza tym to dobry sposób bojka na ograniczenie relacji przez osoby o słabej znajomości języka angielskiego"
to co napisałeś jest porostu śmieszne ponieważ przy odrobinę chęci bez znajomości języka zarejestrujesz sie wszędzie i praktycznie w każdym języku... no ale trzeba chcieć

ps
głupkowate uśmieszki i inne emotki mnie nie ruszają. Hostingu w języku rosyjskim poszukaj sam, jak będzie dobry to zrób krotką instrukcje jak sie tam zarejestrować i przedstaw nam ją na forum w odpowiednim dziale.
Grabciu
Posty: 167
Rejestracja: pn lis 22 2004, 17:35
Lokalizacja: Dębica

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grabciu »

Ceva jest genialny :)

p.s. ja też nigdy nie ogladam relacji z reklamami. Nienawidze miniaturek z reklamami. No nie cierpie. Jest nas już kilku ;-)
Awatar użytkownika
JaCkyL
Posty: 785
Rejestracja: śr wrz 01 2004, 23:12
Lokalizacja: Lublin
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: JaCkyL »

Co ma język hostingu do ograniczania możliwości prowadzenia relacji? Jak ktoś chce to i po chińsku sobie poradzi. Tylko tak jak napisał Bartosz - trzeba chcieć!
Dawno temu, kiedy zaginęły zdjęcia z forum i trzeba było się całkowicie przestawić na wstawianie zdjęć na zewnętrznych serwerach też były protesty, krzyki "ja nie umiem" itd. Wszyscy szybko się nauczyli, bo musieli. Później pojawił się Fotosik ze swoimi nachalnymi reklamami i wiele ciekawych relacji zamiast cieszyć oko tylko denerwuje.
Na kilku forach są już zapisy w regulaminie zabraniające wstawiania zdjęć z serwerów które dołączają wyskakujące reklamy, u nas też by się to przydało.
Pozdrawiam :pice:
Awatar użytkownika
laszlik
Posty: 2050
Rejestracja: pn cze 07 2004, 1:42
Lokalizacja: WAW
x 109

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: laszlik »

Fotosikowym skrytozercom mowimy zdecydowanie NIE! :cisza:
-Dziadku, ruskie w kosmos poleciały!
-Wszystkie?
-Nie, dwóch tylko.
-To co mi d... zawracasz!?

ZŁO SQUAD
Awatar użytkownika
greatgonzo
Posty: 283
Rejestracja: pt lis 30 2007, 22:45
Lokalizacja: Giżycko
x 10

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: greatgonzo »

Ja preferuję miniaturki. Lepszy przegląd relacji i można szybciej ją ogarnąć i wybrać interesujące fotki. A reklamówki faktycznie - masakra!
Dołączam do klubu zdegustowanych frustratów zdołowanych uciekającym X.
Awatar użytkownika
QN
Posty: 1050
Rejestracja: czw gru 04 2003, 8:29
Lokalizacja: Stasi Las
x 123

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: QN »

Ja też preferuję miniaturki, bo np. ja często mam problem, jak otwieram relację ze zdjęciami w pełnym rozmiarze (czekam nieraz po kilka minut na załadowanie strony, a łącza nie mam jak polepszyć). Nie wiedziałem, jak poradzić sobie z tym, że na fotosiku, nawet jak się da miniaturkę jako link do zdjęcia w pełnym rozmiarze, to i tak fotosik wywala reklamy. :oops:
Teraz poćwiczyłem i wiem jak już to robić.

Byłem kiedyś zmuszony do przerzucenia się na fotosika, bo wyczerpałem limit na photobukiecie. Jednak teraz podnieśli wielkość konta i z powrotem wracam na photobucket.

QŃ obiecuje poprawę w tej kwestii, jednak pozostanę przy miniaturkach z powodów jak wyżej.
ODPOWIEDZ