Coś zaginionego "HALNY"

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
b_milek
Posty: 306
Rejestracja: pn lut 14 2005, 17:50
Lokalizacja: Będzin / Warlingham UK
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: b_milek »

Witam wszystkich po dłuższej nieobecności, z żalem muszę poinformować wiernych fanów tegoż modelu, że nie zostanie on ukończony, pozostanie w takim stanie jak widać na zdjęciach.
Piterski
Posty: 1009
Rejestracja: wt sty 11 2005, 19:17
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piterski »

Zmartwiła mnie ta wiadomość.
Tyle pracy i serca włożyłeś w ten model ... nie żal Ci go tak pozostawić ?
Na tapecie:GAZ 69M;PGM17.
b_milek
Posty: 306
Rejestracja: pn lut 14 2005, 17:50
Lokalizacja: Będzin / Warlingham UK
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: b_milek »

żal ale on został w kraju a ja..... jak niejeden z nas za chlebem..... może kiedyś go sprowadzę do siebie.... teraz pracuje nad KRAZEM, a po skończeniu biorę sie za model marzeń... VICTORY, a skoro ma sie prawawie za oknem ten przepiękny żaglowiec...... pozostawiam w domyśle ciąg dalszy wam forumowiczom
Piterski
Posty: 1009
Rejestracja: wt sty 11 2005, 19:17
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piterski »

b_milek pisze:[...]biorę sie za model marzeń... VICTORY, a skoro ma sie prawawie za oknem ten przepiękny żaglowiec...... pozostawiam w domyśle ciąg dalszy wam forumowiczom
Czyżby miał on powstać na bazie nowego wydania?
Tak czy tak wiadomość bardzo miła :D
Na tapecie:GAZ 69M;PGM17.
Awatar użytkownika
jurek
Posty: 93
Rejestracja: sob sie 13 2005, 15:39
Lokalizacja: Wiedeń

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jurek »

Nie poddawaj się!
Co to za problem teraz przewieźć małego Halnego na wyspy :D ??
Są samoloty, autobusy, promy, samochody itd.
Jeśli zabierasz się za Victory to musisz już mieć warsztat jakiś, na pewno ktoś lub sam Ty co jakiś czas będziesz w kraju. Wówczas zabierz model!
b_milek
Posty: 306
Rejestracja: pn lut 14 2005, 17:50
Lokalizacja: Będzin / Warlingham UK
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: b_milek »

Po ostatniej wizycie w domu moim oczom ukazała sie wielka tragedia... jakiś.... tutaj nie opisze kto ze względów że czytają nas młodzi fani... przyprowadzony przez ojca kolega włozył swoje brudne łapska tam gdzie nie powinien, masz tozstał złamany wyrwany z podstawy trzyma sie tylko na olinowaniu, barirki zdemolowane .. cóż szkód sporo szkoda opisywać, trzeba będzie masz zdemontować, rozebrać, naprawić i na nowo w swoim miejscu osadzić. Wściekłość mnie straszna ogarnęła jak to zobaczyłem, całe szczęście że tego faceta nie spsotkałem osobiście....
b_milek
Posty: 306
Rejestracja: pn lut 14 2005, 17:50
Lokalizacja: Będzin / Warlingham UK
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: b_milek »

Witam wszystkich po pięcioletniej przerwie. jak czytaliście mój wątek wiecie że nie mieszkam w kraju, a model tam został, teraz model przyjechał po wakacjach ze mną i wznowione zostały prace, jak na razie naprawiam to co zostało zniszczone prze kogoś tam, zgodnie z tym co pisał kolega wyżej szkoda było zostawić niedokończony model, który już prawie jest ukończony.cdn
b_milek
Posty: 306
Rejestracja: pn lut 14 2005, 17:50
Lokalizacja: Będzin / Warlingham UK
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: b_milek »

Co do bardziej dociekliwych.. tak tak zauważyłem pomyliłem daty :D tak bywa :D po dwuletniej przerwie a nie pięcioletniej
b_milek
Posty: 306
Rejestracja: pn lut 14 2005, 17:50
Lokalizacja: Będzin / Warlingham UK
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: b_milek »

Witam wszystkich... bez zbędnego rozpisywania się.. prace w toku, wykończenie każdego modelu jak każdy z nas wie, jest najtrudniejsze... a ponieważ trafiłem na ciekawe zdjęcia trochę to poodrysowuję... od ostatniego razu... 1- naprawiłem maszt już się nie chwieje....2 wykonałem parę pomniejszych części które widać na załączonych zdjęciach.. to tyle na ile pozwala mi czas i moją kochana córeczka która bardzo chętnie mi pomaga w klejeniu swoimi malutkimi rączkami :P

Obrazek


Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
madteam19
Posty: 255
Rejestracja: sob cze 09 2007, 21:13
Lokalizacja: Radom

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: madteam19 »

cieszymy się że halny jest dalej budowany=)
Na warsztacie:
zwodowany:Dziarski, Despatch
W garażu:Bumar-Łabędy, Star 12.185
ODPOWIEDZ