Reforma Makulatury....ciąg dalszy zamiatania

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: galwani »

pomysl bardzo dobry i podziwiam moderatorów za to że są mdoeratorami z prawdziwego zdarzenia i nie mowią "jest pierdzielnik..... no i co z tego... mi sie nieeeeeeeee chce" :))

btw.... moje wszystkie relacje można wyrezać... nie zawierają jakichs interesujących technik czy czegokolwiek... a w związku z wyjazdego do ktorego obecnie sie przygotowywuje nie mam czasu na dokonczenie ich [a jak juz wyjade to w ogole nie bedzie na to szans... nie bede wiozl modeli przez cała europe ;) ]

:)

EDIT- Wyrezac=wywalic :) oze nie wszyscy uzywaja tego okreslenia.....
no i mowa tutaj oczywiscie tylko o relacjach w dziale makulatura... w plastikach nic mi nie rezac ;)
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
Awatar użytkownika
Jeta
Posty: 980
Rejestracja: ndz mar 02 2003, 13:12
Lokalizacja: Gdańsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jeta »

"coś starsze niż rok" oznacza że co najmniej przez rok wątek nie drgnął
tad
Posty: 868
Rejestracja: śr lut 16 2005, 0:45
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tad »

Witam,
pomysł jest przedni, natomiast mam taką uwagę. Oprócz tych wymodelowanych relacji do zachowania ("twarde jadro") warto jednak zachować te relacje w dotychczasowej postaci (o ile pozwala miejsce). Rzecz w tym, że wiele wpisów w takich relacjach błądzi na obrzeżach tematu, a jednak są interesujące ze względu na osobę piszącego, treść czy po prostu tworzą klimat tego forum. Nawet te "nieudane" relacje Galwaniego są częścią tutejszej atmosfery i wolałbym, żeby zostały. Konkludując: warto stworzyć oczyszczone archiwum a oprócz tego pozwolić forum żyć jak dotychczas.
POzdrawiam,
TAD
Awatar użytkownika
Vivit
Posty: 1717
Rejestracja: wt mar 11 2003, 8:42
Lokalizacja: Koszalin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Vivit »

Tad to, że autor wątku dostanie możliwość wyczyszczenia go nie oznacza, że pozbawi go klimatu. Powiem wręcz przekornie, byłby głupi gdyby zrezygnował całkowicie z wpisów innych osób.....
Sprawa jest delikatna, a nawet powiedziałbym subtelna. Zrobić taką relację aby się wszystkim podobało....
Myślę, że autorzy będą raczej usuwać typowe ochy i achy...niż merytoryczne posty. Przynajmniej taki to ma zamysł.....
Pozdrawiam okrętowiec Vivit
Obrazek
Awatar użytkownika
Jeta
Posty: 980
Rejestracja: ndz mar 02 2003, 13:12
Lokalizacja: Gdańsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jeta »

Wątki, które nie trafią do archiwum (z różnych powodów) pozostaną na swoich miejscach o ile uznamy że wnoszą sobą cokolwiek do dorobku forum. Tak jak wspomniał Tad wiele z nich tworzy atmosferę miejsca. Wywalimy tylko rzeczy całkowicie zbędne i nic nie warte. Każdy wątek przed wywaleniem będzie dokładnie przejrzany. Do archiwum trafią tylko te najcenniejsze. Będą tam bezpieczne a jednocześnie autorzy będą mogli im nadać kształt zgodny z własnymi upodobaniami. Staną się one niejako ich wizytówką.
Awatar użytkownika
Metalmic
Posty: 272
Rejestracja: sob mar 26 2005, 12:42
Lokalizacja: Jelenia Góra

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Metalmic »

Mam pytanie odnośnie porządkowania i umieszczania tematów w archiwum dotyczące tematów (relacji) takich mistrzów jak Wujek Andrzej . Co z nimi, czy ktoś jest w stanie uzupełnić je o fotki? One nie mogą przecież zginąć, to są skarby tego forum.
Awatar użytkownika
Jeta
Posty: 980
Rejestracja: ndz mar 02 2003, 13:12
Lokalizacja: Gdańsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jeta »

Zrobimy co w naszej mocy by je odbudować. Bardzo dużo zależy jednak od samego Wujka Andrzeja.
Awatar użytkownika
QN
Posty: 1057
Rejestracja: czw gru 04 2003, 8:29
Lokalizacja: Stasi Las
x 130

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: QN »

Przejrzałem całe forum. Znalazłem moich całe 7 wątków, z czego 2 będą jeszcze na pewno kontynuowane. Wszystkie są już sprawdzone - same relacje, galerie itp. Nie kasować wpisane. Przy okazji uzupełniłem brakujące zdjęcia w relacjach.
Głupich dyskusji raczej nie ma - można je chyba uznać za gotowe do pozostawienia.
Awatar użytkownika
Vivit
Posty: 1717
Rejestracja: wt mar 11 2003, 8:42
Lokalizacja: Koszalin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Vivit »

Dziękujemy QN o taką współpracę nam chodzi...
Pozdrawiam okrętowiec Vivit
Obrazek
Awatar użytkownika
pulpetto
Posty: 672
Rejestracja: pt sty 30 2004, 9:26
Lokalizacja: Radom
x 20

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulpetto »

Porządki w relacjach zrobione.
Klub Modelarsko-Historyczny Sokół Radom
ODPOWIEDZ