Grand Prix KARTONWORK 2004 - Finałowe głosowanie

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Drewal
Posty: 51
Rejestracja: pn mar 10 2003, 8:39
Lokalizacja: Tarnów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Drewal »

Nr 1 dla mnie to BR-52 Kriegslok - w wykonaniu naszego kolegi ze wschodu.
Po prawdzie SG ma niemalo racji, niestety na tym wlasnie polega demokracja, parafrazujac: jacy wyborcy tacy wygrani w GPK2004...
Awatar użytkownika
Jeta
Posty: 980
Rejestracja: ndz mar 02 2003, 13:12
Lokalizacja: Gdańsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jeta »

Głosowałem na BR-52 Kriegslok bo wywarł na mnie największe wrażenie. I tu Drewal jesteśmy zgodni. Co do drugiej części twojej wypowiedzi to powiedziałbym tak. Mieć rację to jedna rzecz a wiedzieć kiedy można ją wygłaszać to rzecz zupełnie inna. To się nazywa "kindersztubą" czyli umiejętnością zachowania się odpowiednio do okoliczności. Miejsce na wszelkie komentarze było w czasie zgłaszania nominacji. Tam one były wręcz pożądane. Tutaj natomiast odbywa się finalne głosowanie nad modelami, które naszą nominację już otrzymały. Tak więc komentarze w stylu SG są tu nie na miejscu. Również określenie "jacy wyborcy tacy wygrani" ma wydźwięk raczej pejoratywny i chyba nie jest najszczęśliwsze.
Awatar użytkownika
kadlubek
Posty: 114
Rejestracja: pt paź 08 2004, 19:09
Lokalizacja: Dublin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kadlubek »

Stawiam na Bismarka
Obrazek
Awatar użytkownika
Wujek Andrzej
Posty: 1900
Rejestracja: czw paź 16 2003, 11:41
Lokalizacja: Tychy
x 2

Grand Prix ....

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wujek Andrzej »

Bismark .
Awatar użytkownika
stazi
Posty: 132
Rejestracja: śr lip 14 2004, 22:40
Lokalizacja: Iława

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stazi »

Bismarck!
Awatar użytkownika
WIP
Posty: 7
Rejestracja: pn sty 10 2005, 17:52
Lokalizacja: Warzymice/k.Szczecina

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: WIP »

"FAMO" kierownika :!:
Willys, Hanomag - 100%
w produkcji - Platforma wiertnicza, Star 244
staszkov

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: staszkov »

Witam
Bismarck górą !! :)
Awatar użytkownika
Ethelfrid
Posty: 269
Rejestracja: wt cze 22 2004, 21:01
Lokalizacja: Warszawa --> Kobenhavn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ethelfrid »

Witam oddalem glos na Famo kierownika.

Mam jednak mala uwagę. Moze sie ze mna nie zgodzicie ale pomysl z ankietą, która pokazuje obecnie odane glosy i je od razu sumuje, moim zdaniem nie jest zbytnio trafiony. Czesc forumowiczy moze oddac glos kierujac sie zwyklum oddruchem i zaglosowac na model ktory ma najwiecej glosow. Po co marnowac glos na przegrywajacego. Wiem ze czesc z was moze czuc sie obrażona moim stwierdzeniem, ale rónież w przypadku wybierania zwycięskiego modelu działają prawa socjologii wyborów. A jest stwierdzone naukowo, że publikowanie sondaży ( a tym gorzej czesciowych wyników) ma duży wpływ na postępowanie wyborców, szczególnie tzw. niezdecydowanych.

Pozdrawiam i przepraszam za marudzenie
P.S jak cos sie nie trzyma logiczne calości to prosze o wybaczenie,ale 39 stopni gorączki robi swoje.
Awatar użytkownika
jerry_bee
Posty: 92
Rejestracja: sob lis 20 2004, 23:12
Lokalizacja: tczew

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jerry_bee »

próbowałem zagłosować, ale poczułem się jak ten osioł, co to zdechł między sianem a owsem. nie wiem, jakie zastosować kryteria wyboru między świetnym samolotem a rewelacyjnym okrętem (nie zapominając o pojazdach, of kors). rozważywszy wszystkie za i przeciw, nie zaglosuję na żaden model, a werdykt i tak potraktuję w umownie.

z poprzednich wpisów wynika, że przestaje to być zabawą, i robi się z tego okazja do wycieczek personalnych. zabawa przestała być więc zabawą.

dla mnie fakt istnienia takiego głosowania jest wystarczającym powodem, żeby zwiększyć swój wysiłek w pracy nad własnym modelem - i tylko tyle. myślę, że lepszym miejscem na rywalizację tego typu są wystawy i konkursy. mając świadomość odmienności zdania, milknę już.
* teoria [R.I.P.] i praktyka są zgodne tylko w teorii, a nie w praktyce *
Awatar użytkownika
BEBOK
Posty: 7
Rejestracja: pn lip 07 2003, 19:35
Lokalizacja: Ruda Śląska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BEBOK »

Witam
Sdkfz 9 "Famo" - Kierownika :)
ODPOWIEDZ