[G] Trieste WAK 1:50

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tofiki
Posty: 150
Rejestracja: pt maja 11 2007, 19:37
Lokalizacja: INNY Dom Kultury Ruda Śląska
x 11

[G] Trieste WAK 1:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tofiki »

Witam. Ferie upłynęły pod dyktando urlopu i wyjazdu do Zakopanego na 3 dni. Czas spędzony w domu chciałem wykorzystać do sklejenia prostego i szybkiego modelu. Wybór padł na model batyskafu Triest wydawnictwa WAK w skali 1:50. Model zakupiłem w 2016 roku w Przeciszowie wraz z laserowo ciętymi elementami co ułatwiło i przyśpieszyło prace. Był to mój pierwszy model łodzi podwodnej więc pewne obawy były czy podołam.
Model okazał się bardzo dobrze zaprojektowany i rozrysowany co tylko ułatwiło prace. Podczas składania nie napotkałem na żadne problemy, te które widać są efektem moich zdolności modelarskich. Złożenie modelu zajęło mi 40 godzin co jest bardzo dobrym wynikiem. Można go polecić modelarzom początkujący. Model można wykonać w dwóch wersjach uproszczonej i trudniejszej, ja wybrałem tą drugą.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Tempest
Posty: 3180
Rejestracja: sob maja 10 2003, 0:15
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
x 96

Re: [G[ Trieste WAK 1:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tempest »

Czyściutko sklejony model, podoba mi się. A gdybyś nie wstawił takich kobylastych zdjęć to nawet trudno byłoby zauważyć te niedoskonałości o których wspomniałeś :D
Pozdrawiam
Tempest

Szukajcie a znajdziecie...
ODPOWIEDZ