[Ogłoszenie] Poszukiwani modelarze-wolontariusze do pracy z dziećmi - woj. zachodniopomorskie.

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Astra28
Posty: 125
Rejestracja: sob lut 24 2007, 11:31
Lokalizacja: Szczecin/Słupsk
x 1

[Ogłoszenie] Poszukiwani modelarze-wolontariusze do pracy z dziećmi - woj. zachodniopomorskie.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Astra28 »

Siemanos.

Od kilku lat współpracuję z ZACHODNIOPOMORSKIM ODDZIAŁEM REGIONALNYM TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ DZIECI w Szczecinie zarówno pomagając w bieżącej pracy jak i prowadzę zajęcia modelarskie w jednym ze Środowiskowych Ognisk Wychowawczych. Praca fajna w pozytywną dawką energii, oczywiście na zasadach wolontariatu. Ze strony TPD otrzymałem ogromne wsparcie w zorganizowaniu tego typu zajęć, więc o fundusze nie muszę się specjalnie martwić. Dzieci pracują narzędziami z najwyższej półki, a modeli mają do wyboru dość dużo. Ale ja nie o tym. Wpadła mi do głowy taka oto myśl: "Być może nie tylko ja mam takie zacięcie do pracy z dziećmi i propagowania naszego wspólnego hobby wśród młodych ludzi." A skoro jest to prawdopodobne to szukam właśnie takich, pozytywnie zakręconych ludzi, którzy mieliby ochotę poświęcić trochę swojego wolnego czasu i zaangażować się w pracę z dzieciakami.

Zapytanie dotyczy tylko woj. zachodniopomorskiego (teren działania naszego Oddziału TPD). Proszę o odzew wraz z podaniem miejscowości, w których moglibyście takie zajęcia prowadzić (mamy ponad 100 placówek w całym województwie, także nawet najmniejsze miejscowości wchodzą w grę). Dzieci z terenu są bardzo zainteresowane takimi zajęciami, więc może coś z tego wyjdzie.

Proszę bardzo o kontakt mailowy do mnie astra28@wp.pl lub przez moją stronę http://www.astra28.eu lub jakkolwiek.

P.S. Bardzo proszę Administrację o pozostawienie wątku na głównej przez jakiś czas, bo to chyba dość ważne.
Pozdrawiam wszystkich cieplutko - Niech karton będzie z Wami !!!
W pracy robię TO, a w domu TO. This is my OCCUPATION
Obrazek
ODPOWIEDZ