[Galeria] Niemiecka armata 2 cm FLAK 38 by konradoo

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
konradoo
Posty: 178
Rejestracja: pt lip 10 2009, 14:26
Lokalizacja: Szczecin SPM Group
x 2

[Galeria] Niemiecka armata 2 cm FLAK 38 by konradoo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: konradoo »

Witam!

Przedstawiam galerię modelu niemieckiej holowanej armaty przeciwlotniczej kalibru 20 mm FLAK 38 wydawnictwa Haliński. Kilka słów o samym modelu, na pewno należy on do trudnych ze względu na dużą ilość małych części oraz kształt samej lawety gdzie można bardzo łatwo przekosić oś symetrii. Sam model nie do końca oddaje oryginał działa, ale jest to model z przed kilku lat więc można na to przymknąć oko. Model sklejało się przyjemnie bardzo dużo elementów robiłem od podstaw po za tym pierwszy raz wykonywałem "brudzenie" co nie do końca wyszło jak chciałem. Zapraszam do galerii

Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Czekam na wasze pytania i ocenę oraz komentarze, pozdrawiam - konradoo :D
Ostatnio zmieniony sob sty 31 2015, 18:23 przez konradoo, łącznie zmieniany 1 raz.
pees
Posty: 174
Rejestracja: śr lip 14 2010, 21:55
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pees »

No wreszcie się ujawniłeś z tym dziełem (działem), model i podstawka genialne :)
Awatar użytkownika
Wothan
Posty: 64
Rejestracja: sob mar 09 2013, 14:29
Lokalizacja: breda

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wothan »

Witam, bardzo fajnie to wszystko wygląda. W tych magazynkach fajnie by sie prezentowały pestki (naboje), z jednym magazynkiem ciężko się bronić ;) Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
konradoo
Posty: 178
Rejestracja: pt lip 10 2009, 14:26
Lokalizacja: Szczecin SPM Group
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: konradoo »

Miło mi poinformować że model został wyróżniony na ostatniej edycji Inowrocławskiego Spotkanie Modelarzy Redukcyjnych Memoriał Benedykta Kempskiego.

Obrazek
:D
ODPOWIEDZ