REGULAMIN FORUM

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Zablokowany
kartonwork
Posty: 25
Rejestracja: pt cze 27 2003, 16:50

REGULAMIN FORUM

Post autor: kartonwork » czw gru 16 2010, 16:43

Drogi Użytkowniku:
„Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.
Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.
Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).


Rejestrując się na naszym forum zaakceptowałeś powyższe warunki.

Przed rozpoczęciem korzystania z forum zapoznaj się z poniższymi zasadami.

1. Przede wszystkim zapoznaj się z ze stylem forum i jego podstawowymi mechanizmami zaczynając od głównego panelu:
Obrazek
2. Zapoznaj się z Działami tematycznymi dostępnymi na forum i staraj się umieszczać swoje posty w odpowiednim do tematu dziale.
3. Zanim założysz wątek sprawdź, czy temat już nie był omawiany. Użyj wyszukiwarki Forum : Szukaj, nowy temat dotyczący omawianych już zagadnień może być bez uprzedzenia autora zamknięty lub skasowany.
4. Postaraj się, by tytuł wątku, który zakładasz był czytelny i zrozumiały dla wszystkich.
5. Nie zamieszczaj tej samej informacji w wielu miejscach.
6. Nie publikuj wątków niezgodnych z tematyką danego forum.
7. Jeśli wypowiadasz się w już istniejącym wątku (temacie) pisz na temat, którego on dotyczy.
8. Odpowiadając na post, cytuj tylko potrzebne fragmenty a resztę wycinaj. Nigdy nie cytuj sygnaturek (podpisów)!
9. Nie wklejaj całych cudzych wypowiedzi lub artykułów. Cytuj jedynie te istotne fragmenty, do których odwołujesz się w Swojej wypowiedzi. Podawaj linki do źródeł.
10. Jeśli zadajesz komuś pytanie, sformułuj je precyzyjnie.
11. Jeśli dyskusja przerodzi się w prywatną pogawędkę, kontynuuj ją poza forum lub wykorzystując Prywatne wiadomości
12. Ignoruj użytkowników, których jedynym celem jest dokuczanie i krytykowanie. Twoje odpowiedzi na ich posty będą jedynie zachętą do dalszej działalności.
13. Uważaj z humorem i ironią! Dla niektórych użytkowników mogą być niezrozumiałe albo obraźliwe.
14. Jeśli chcesz zwrócić komuś uwagę, zrób to kulturalnie, najlepiej poprzez Prywatne wiadomości.
15. Staraj się pamiętać że niektóre słowa pisze się przez u,rz,ch a inne przez ó,ż,h, korzystaj ze słownika, lub narzędzia do sprawdzania pisowni wbudowanego w przeglądarkę internetową.
16. Nie publikuj ogłoszeń ani reklam!. Swoje ogłoszenie możesz umieścić na forum Tu się sprzedaje, Tu się kupuje, ale tylko zgodnie z panującymi tam zasadami.
17. Szczegółowe zasady korzystania z forum opisane zostały w dziale FAQ, zapoznaj się z nimi.
0 x

Zablokowany