Pancernik Bismarck - Relacja

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gen84
Posty: 24
Rejestracja: sob lis 20 2010, 13:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gen84 »

no nareszcie znalazłem ludzi, którzy wiedzą o co tak naprawdę w tym całym modelarstwie chodzi :D:D:D robić dla przyjemności a nie dla spięć :D:D:D tak być winno :D a dążyć do doskonałości...to chyba naturalna kolej rzeczy :D
Awatar użytkownika
Cnk
Posty: 43
Rejestracja: pn lis 01 2010, 11:23

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Cnk »

Gen bo tak winno być.
Na tym forum to tylko tacy :D :D :D
Awatar użytkownika
Cnk
Posty: 43
Rejestracja: pn lis 01 2010, 11:23

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Cnk »

Tak by temat nie zarósł badylami.

Wygląd komina na dzień dzisiejszy.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
gen84
Posty: 24
Rejestracja: sob lis 20 2010, 13:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gen84 »

Witam serdecznie :D
no i komin jak się patrzy :D:D:D:D
bardzo dokładnie i czysto :D:D
a takie pytanko mam : będziesz robił te wszystkie drabinki, które są dookoła komina ?? no i czy wszelkiego rodzaju drabinki ?? wiem, że nie jest to łatwe i że nie każdy jest w stanie to zrobić ale efekt jest porywający :D:D:D jak u Art'a np. :D:D:D
pozdrawiam i kibicuję dalej :D:D:D
Awatar użytkownika
Cnk
Posty: 43
Rejestracja: pn lis 01 2010, 11:23

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Cnk »

Gen, te wszystkie elementy które ''przyprawiają o siwe włosy'' odpuszczę sobie na razie. Ten model to mój powrót po długiej przerwie, więc zrobię go mam nadzieje estetycznie tak jak postanowilem czyli, ''tak jak książka pisze''.

Następny do którego zbieram już materiały i wszystkie potrzebne pomoce (aby podczas budowy nic mnie nie zaskoczyło, choć i tak pewnie znajdzie się coś takiego)
postanowiłem wykonać ze wszystkimi elementami dodanymi od siebie jakie tylko będzie można dodać:)
PS: nie będzie to żadna jednostka pływająca:) Tylko coś całkiem z innej kategorii.
Borek1234
Posty: 30
Rejestracja: czw lut 07 2008, 12:25
Lokalizacja: Czarny Bór

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Borek1234 »

PS: nie będzie to żadna jednostka pływająca:) Tylko coś całkiem z innej kategorii.
Po takim ładnym klejeniu zawiodłeś okrętowców. A o drabinki bym się pokusił, bo mimo iż jest to pierwszy model po przerwie to satysfakcja będzie baaaardzo duża
Awatar użytkownika
Cnk
Posty: 43
Rejestracja: pn lis 01 2010, 11:23

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Cnk »

Bez przesady... Ten okręt jest nie pierwszy i ostatnim też na pewno nie będzie. To co wybrałem do sklejenia w następnej kolejności, jest że tak powiem dla mnie priorytetem i mam do niego szczególny sentyment więc nie odpuszczę go na pewno.

PS:O drabinkach pomyślimy na końcu.
Awatar użytkownika
Sator007
Posty: 12
Rejestracja: sob cze 11 2011, 17:53
Lokalizacja: Sieradz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sator007 »

Rada od starszego kolegi :-) - zawsze buduj tylko dla siebie ,a nie ku uciesze gawiedzi. Ja także buduje "Kanclerza" tyle,że z kolekcji Hachette i to jest dopiero wyzwanie zważywszy na fatalne i dość błędne opracowanie tego modelu przez konstruktorów z Amati ( za sobą mam już jakieś 90% pracy ).
Awatar użytkownika
Cnk
Posty: 43
Rejestracja: pn lis 01 2010, 11:23

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Cnk »

Witam po ''krótkiej'' przerwie. Z racji że znowu mam czas, postanowilem wziąć się dalej za model. Troche czasu się kurzył ale wiedziałem ze nie odpuszczę. Prace trwają już od dwóch tygodni, także powstało juz troche elementów. gdy tylko zapoznam sie z nowym photobucket'em wstawię zdjęcia z postępu pracy.

Może nie będzie juz zbytniego zainteresowania relacją ale obiecałem sobie ze doprowadzę ją do końca.
Awatar użytkownika
Cnk
Posty: 43
Rejestracja: pn lis 01 2010, 11:23

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Cnk »

Obrazek
ODPOWIEDZ